Mikołajki klasowe

Mikołajki uczniowie klasy III rozpoczęli wspólnym ubieraniem choinki szkolnej. Znalazły się na niej przygotowane przez dzieci ozdoby i ulubione bombki. Potem dzieci odwiedził Świety Mikołaj Choć nie mógł spotkać sie z uczniami osobiście, zostawił nam torebkę z prezentem. W torbie były drobne upominki i słodycze dla wszystkich. Było tam też piekne, kolorowe pudełko z niespodzianką. Okazało się, że to bilety do Wrocławskiego Teatru Lalek, na przedstawienie pt.: "Czarodziejski Flet". Dzieci były zachwycone tym wyjazdem. Najbardziej podobała im się gra świateł, nagle zmieniające się sceny i dekoracje. Jednak największe emocje wywołała przede wszystkim niezwykła muzyka i piękne kostiumy. To była świetna przygoda z teatrem i muzyką i bardzo trafiony prezent od św. Mikołaja.

Beata Jagielska

Data dodania: 2018-12-06 19:22:24