Spotkania z muzyką

W bieżącym roku szkolnym zorganizowaliśmy w naszej szkole (w klasach 0-3) comiesięczne spotkania z muzyką. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalną kadrę zawodowych muzyków - absolwentów Akademii Muzycznych, posiadających doświadczenie w pracy z dziećmi i na scenie. Podczas przedstawienia dzieci poznają rożne instrumenty muzyczne - ich budowę, sposób wydobycia dźwięków oraz brzmienie, z jednoczesną ich prezentacją w utworach solowych, jak również zabawach i konkursach.
Każda audycja posiada swoją odrębność i niepowtarzalną tematykę, ściśle związaną z porami roku, świętami i ważnymi okolicznościami. Na kolejnych spotkaniach dzieci uczą się nowych piosenek, które śpiewają z prowadzącymi.

Data dodania: 2019-02-02 20:15:32
Data edycji: 2019-02-02 20:53:29