Bal Karnawałowy

W poniedziałek 4 marca został zorganizowany bal karnawałowy dla dzieci z oddziałów zerowych i klas I-III. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, policjantów, piratów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Prowadzenie balu powierzono pani Wioli, która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Data dodania: 2019-03-05 18:28:11
Data edycji: 2019-03-05 18:32:00