Półkolonie

UWAGA ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA PÓŁKOLONIE EKSPERYMENTALNE , KTÓRE ODBĘDĄ SIE W NASZEJ SZKOLE.

Półkolonie Laboratorium eksperymentów

w ramach projektu „Szkoły przyszłości Gminy Czernica”

Półkolonie to  praktyczne warsztaty z fizyki, chemii, majsterkowania. Młodzi naukowcy przy pomocy bezpiecznych odczynników, szkła chemicznego, sprzętu do majsterkowania, pod czujnym okiem instruktorów odkrywają prawa fizyki i chemii.

Na każdych zajęciach uczestnicy wykonują inne doświadczenie, realizują inny projekt
np. tworzą kolorowe drinki z cieczy o różnych gęstościach, budują fontanny samodzielnie tryskające wodą, projektują urządzenia, które następnie wykonują (wbijają gwoździe, przycinają deski, sklejają) i uruchamiają.

Wykonywane eksperymenty obrazują w sposób plastyczny i przystępny prawa fizyki bądź chemii. A wykonane materiały dydaktyczne, które zabierane są do domów, przypominają na co dzień poznaną w praktyce teorię.

Warsztaty w formie półkolonii wakacyjnych od poniedziałku do piątku w terminie

02.07-06.07

klasy I - IV

2 gr. x 6os. (budynek szkoły SP Ratowice)

09.07-13.07

klasy V-VII

2 gr. x 6os. (budynek szkoły SP Ratowice)

W ramach półkolonii zapewniamy:

• tygodniowe zajęcia z eksperymentów (od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00);
  • pracę w dwuosobowych zespołach;
  • grupy zajęciowe do 12 osób;
  • opiekę wykwalifikowanych instruktorów (2 instruktorów na grupę 12 osób);
  • obiad oraz napoje (soki owocowe, woda);

* KARTA KWALIFIKACYJNA W SEKRETARIACIE

* ZGŁOSZENIA ( Z WYPEŁNIONYMI KARTAMI)TYLKO DO PANI DOROTY PELC

półkolonie odbędą się w 2 terminach dla dwóch grup wiekowych

W związku z tym, że półkolonie są traktowane jak wypoczynek zostaną zgłoszone do kuratorium, konieczne jest uzupełnienie przez rodziców dokumentów wymaganych przepisami kuratoryjnymi. Dokumenty muszą uzupełnić wszyscy rodzice, niezleżenie od tego czy uzupełniali wcześniej dokumenty rekrutacyjne w ramach projektu czy nie.

po karty kwalifikacyjne i informacje należy zgłaszać się do Pani Doroty Pelc

PÓŁKOLONIE SĄ BEZPŁATNE!!!!!

UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA LICZY SIE KOLEJNOŚC ZGŁOSZEŃ

- ZGŁOSZENIA TYLKO U PANI DOROTY PELC!!!!!!!

Data dodania: 2017-09-03 23:36:14
Data edycji: 2018-12-12 23:36:27