Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

KADRA PEDAGOGICZNA 2019/2020

L.p. Imię i nazwisko nauczyciela Stanowisko / funkcja / przedmiot Kontakt  
1. mgr Anna Świtkowska

Dyrektor 

Nauczyciel:

  • informatyki,
  • edukacji przez szachy

a.switkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
2. mgr Dorota Pelc

Wicedyrektor

Nauczyciel:

  • przyrody
  • biologii
  • edukacji dla bezpieczeństwa

d.pelc@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
3. mgr Aleksandra Osieka

Administrator e-dziennika

Wychowawca klasy VII

Nauczyciel:

  • języka angielskiego
  • doradztwa zawodowego

a.osieka@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
4. mgr Anna Balazs-Wilhelm

Nauczyciel:

  • języka niemieckiego

a.balazs-wilhelm@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
5. mgr Magdalena Baniak

Nauczyciel:

  • współorganizujący kształcenie dziecka niepełnosprawnego 

m.baniak@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
6. mgr Agata Brożek 

Logopeda szkolny

a.brozek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
7. Paulina Cudzich

Wychowawca grupy 3 - latki

Nauczyciel:

  • edukacji przedszkolnej
  • edukacja wczesnoszkolna
 p.cudzich@spratowice.edu.pl  
8.

mgr Małgorzata Haczkowska 

Wychowawca klasy III

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej
  • wychowawca świetlicy

m.haczkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
9. mgr Katarzyna Harań

Nauczyciel:

  • wychowania fizycznego
  • wychowawca świetlicy

k.haran@spratowice.edu.pl 

dziennik elektorniczny

 
9. mgr Grzegorz Jarząbek 

Wychowawca klasy IV

Nauczyciel:

  • wychowania fizycznego
  • historii
  • wiedzy o społeczeństwie

g.jarzabek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
10. mgr Barbara Józwenko 

Wychowawca klasy I

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej

b.jozwenko@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
11.

mgr Sylwia Kopczyk 

Wychowawca grupy O

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • techniki
  • plastyki

s.kopczyk@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
12. mgr Anna Kowal - Goliszek

Pedagog szkolny

Nauczyciel:

  • wychowania do życia w rodzinie

 

a.kowal-goliszek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
13.

mgr Katarzyna Kruczkowska 

Wychowawca klasy I

Wychowawca świetlicy

Nauczyciel:

  • edukacji wczesnoszkolnej
  • edukacji przedszkolnej

k.kruczkowska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
14. mgr Anna Kwiatkowska 

Wychowawca świetlicy

Nauczyciel:

  • rytmiki
a.kwiatkowska@spratowice.edu.pl  
15.  mgr Aleksandra Miłan-Cholewa

Psycholog szkolny

Nauczyciel:

  • współorganizujący nauczanie dziecka niepełnosprawnego
 a.milan-cholewa@spratowice.edu.pl  
16. mgr Andrzej Nagły

Wychowawca klasy VIII

Nauczyciel:

  • matematyki

a.nagly@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
17. mgr Krzysztof Niedziela 

Nauczyciel:

  • religii

k.niedziela@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
18. mgr Izabela Olek

Nauczyciel:

  • geografii

i.olek@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
19. mgr Patrycja Popławska

Wychowawca grupy 3 - latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
p.popławska@spratowice.edu.pl  
20. mgr Beata Sypień

Nauczyciel:

  • języka polskiego

b.sypien@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
21. mgr Renata Szablowska- Kozieł

Nauczyciel:

  • chemii
  • fizyki

r.szablowska-koziel@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
22. mgr Izabela Sztela

Terapeuta SI

Oligofrenopedagog

i.sztela@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
23. Klaudia Szumska

Wychowawca klasy V

Bibliotekarz

Nauczyciel:

  • języka polskiego

k.szumska@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
24. mgr Jacek Ścibor

Nauczyciel:

  • informatyki

j.scibor@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
25. mgr Wiesław Świder

Nauczyciel:

  • muzyki

w.swider@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
26. mgr Aleksandra Świerad

Wychowawca klasy VI

Nauczyciel:

  • matematyki
  • gimnastyki korekcyjnej

a.swierad@spratowice.edu.pl

dziennik elektroniczny

 
27. Małgorzata Włodarska

Wychowawca grupy 3-latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • zajęć rewalidacyjno-wychowawczych
m.wlodarska@spratowice.edu.pl  
28. Marta Zawisza

Wychowawca grupy 3-latki

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • języka angielskiego (oddział 3, 4,5-latki oraz 5,6 latki)
m.zawisza@spratowice.edu.pl  
29. mgr Marta Lewek

 Wychowawca grupy O

Nauczyciel:

  • wychowania przedszkolnego
  • język angielski (grupa "O")
m.lewek@spratowice.edu.pl  

 

Data dodania: 2020-03-02 18:22:48
Data edycji: 2020-03-30 20:44:13
Ilość wyświetleń: 1213
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button