Konkurs ''Co wiecie o Wrocławskim Powiecie''

Szanowni Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice

Zarząd Powiatu Wrocławskiego wspólnie z Stowarzyszeniem Podróżników TUiTAM pragną serdecznie zaprosić uczniów klas siódmych i nauczycieli szkół podstawowych z terenu Powiatu Wrocławskiego do wzięcia udziału w Konkursie w Wiedzy o Powiecie pn. „Co wiecie o Wrocławskim Powiecie?"- w ubiegłym roku szkolnym konkurs został wpisany do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej wraz z określeniem miejsc uznawanych za wysokie w tych zawodach.
Poniżej przesyłam link do biblioteczki Powiatu Wrocławskiego, gdzie znajdą Państwo materiały edukacyjne potrzebne do przygotowania uczniów do Konkursu Wiedzy o Powiecie Wrocławskim pt. „Co wiecie o Wrocławskim Powiecie?".

Etap szkolny odbędzie się 6 marca, trzy osoby z najwyższą ilością punktów zakwalifikują się do etapu powiatowego, który odbędzie się 5 kwietnia w siedzibie starostwa powiatowego we Wrocławiu.
Więcej informacji o konkursie u mnie w szkole.
Życzę powodzenia uczniom klasy siódmej.
Grzegorz Jarząbek
koordynator konkursu o powiecie wrocławskim

Data dodania: 2024-02-26 13:08:12
Data edycji: 2024-02-26 13:10:54