SUKCESY UCZNIÓW

SUKCESY ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

• Drużyna dziewczyn z klasy VI i VII zajęła I miejsce w gminie w piłce siatkowej. Dziewczyny będą reprezentowały Gminę na zawodach powiatowych.

• Uczeń klasy VIII Marcel T. został powołany do Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

POWOŁANIE

• Szymon Sz. z klasy V oraz Lena Ś. z klasy IV wzięli udział w finale konkursu KOMA, który odbywał się na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Szymon osiągnął bardzo wysoki wynik - 20 pkt i tym samym zajął 6 miejsce spośród wszystkich startujących. Gratulujemy osiągnięcia.

SUKCESY ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

• Weronika J. z klasy VI po wygranym na etapie szkolnym i gminnym konkursie recytatorskim "PEGAZIK" 29 IV 2018 r.  wzięła udział w Finale Wojewódzkim w Kłodzku tego konkursu.

• 25 marca Szymon M. z klasy VI oraz Szymon S. z klasy IV po eliminacjach szkolnych wzięli udział w Dolnośląskich Mistrzostwach w Sudoku organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.

• 24 marca 2018 r. Szymon M z klasy VI po eliminacjach wstępnych wziął udział w II Finale Dolnośląskiego Memoriału Urszuli Marciniak.

Data dodania: 2019-02-10 22:00:31
Data edycji: 2019-05-05 23:16:35