Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

SUKCESY UCZNIÓW

_________________________________________________________________________________________

 

Z WIELKĄ PRZYJEMNOŚCIĄ OGŁASZAMY WYNIKI KONKURSU ZDOLNY ŚLĄZAK!

w ETAPIE POWIATOWYM reprezentowali nas:
z fizyki - Julia Szydełko
                    - Szymon Marszałek

z języka angielskiego - Hanna Nowicka

z matematyki - Szymon Marszałek.

MAM ZASZCZY OGŁOSIĆ, ŻE NASZ UCZEŃ, SZYMON MARSZAŁEK DOSTAŁ SIĘ DO FINAŁU Z FIZYKI.

ETAP WOJEWÓDZKI Z FIZYKI ODBĘDZIE SIĘ NA UNIWERSYTECIE WR. DNIA 18 stycznia 2019r.

TRZYMAMY MOCNO KUCKI!

______________________________________________________________________________________________

 

Z ogromną radością i dumą informuję, że uczennica naszej szkoły, Weronika Jasińska, zdobyła I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Pegazik" i będzie reprezentowała naszą gminę na finale wojewódzkim w Kłodzku :-)
Gorąco gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnym etapie :-) :-) :-)

 

______________________________________________________________________________________________________

 

Z przyjemnością informuję o wynikach Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik"
W kategorii Młodsi (uczniowie klas IV - VI)
I - Jakub Fudal
II - Klara Jasińska
III - Alicja Świtkowska
W kategorii Starsi (uczniowie kl. VII - VII):

I - Weronika Jasińska
Wszystkim laureatom i uczestnikom gorąco gratuluję :-)


_______________________________________________________________________________________________________

 

Bardzo miło mi zakomunikować, że nasza szkoła odniosła wielki sukces sportowy!

Na gminnych zawodach w tenisie stołowym, drużyna dziewczyn w składzie Hania Michalska i Zosia Klimowicz, rozbiła swoje rywalki ze SP w Chrząstawie Wielkiej i Czernicy odnosząc piękne zwycięstwo i kwalifikujac sie dalej na zawody powiatowe.

Świetny wynik zanotowała tez drużyna chłopców, ktora w pokonanym boju zostawiła rywali z SP w Kamieńcu Wrocławskim i Chrząstawy Wielkiej. Dopiero minimalnie przegrany bój z SP Czernica sprawił, że chlopcy w składzie Patryk Olszewski, Janek Świerc i Mikołaj Gróbarczyk zajęli drugie miejsce w gminie.
Serdeczne gratulacje.

_____________________________________________________________________________________________________

 

SUKCES SPORTOWY - III MIEJSCE

4 października w  szkole w Czernicy odbyły się gminne zawody w biegach sztafetowych dla klas IV-VI.

Nasza szkoła wystawiła zarówno drużynę dziewcząt jak i chłopców. 

Drużyna dziewcząt
Iza Suchecka, Ala Świtkowska, Maja Preis, Lena Świtkowska, Pola Kłosińska, Blanka Jankowicz, Klara Jasińska, Pola Adamska, Natalia Felinczak, Natalia Gazda.
Drużyna chłopców
Korneliusz Czech, Eryk Wrona, Kacper Olszewski, Mikołaj Gróbarczyk, Kacper Nalepa, Igor Dereś, Daniel Kadłubowski, Kamil Markowski, Marcin Jurczak, Kuba Fudal, Janek Świerc, Łukasz Manuszewski.
Jeszcze raz gratulacje.

Chcielibyśmy pogratulować i podziękować wszystkim uczestnikom.

Wasze zaangażowanie i poświęcenie podczas startu to naprawdę wielka rzecz!

 

Grzegorz Jarząbek

...............................................................................................................................................................................................................................................................

..............................................................................................................................................................................................................................................................

SUKCESY ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY - JEST SIĘ CZYM CHWALIĆ!!!

 

  • Klasa 8 zdobyła drugie miejsce w Gminie Czernica w wynikach egzaminu ósmoklasisty i szóste miejsce w powiecie wrocławskim. Fenomenalne jest jednak to, że z języka polskiego uczniowie tej klasy zdobyli pierwsze miejsce wśród 44 szkół powiatu wrocławskiego oraz pierwsze miejsce w województwie, z języka angielskiego siódme, a z matematyki - dziesiąte. 

    https://oke.wroc.pl/wp-content/uploads/library/File/pdfy/Powiaty_E8_192/0223.pdf

Gratulujemy osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów naszym już absolwentom!!!

 

  • Drużyna dziewczyn z klasy VI i VII zajęła I miejsce w gminie w piłce siatkowej. Dziewczyny będą reprezentowały Gminę na zawodach powiatowych.

 

  • Uczeń klasy VIII Marcel T. został powołany do Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

POWOŁANIE

       

  • Szymon Sz. z klasy V oraz Lena Ś. z klasy IV wzięli udział w finale konkursu KOMA, który odbywał się na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Szymon osiągnął bardzo wysoki wynik - 20 pkt i tym samym zajął 6 miejsce spośród wszystkich startujących. Gratulujemy osiągnięcia.

 

 

SUKCESY ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

  • Weronika J. z klasy VI po wygranym na etapie szkolnym i gminnym konkursie recytatorskim "PEGAZIK" 29 IV 2018 r.  wzięła udział w Finale Wojewódzkim w Kłodzku tego konkursu. 

 

  • 25 marca Szymon M. z klasy VI oraz Szymon S. z klasy IV po eliminacjach szkolnych wzięli udział w Dolnośląskich Mistrzostwach w Sudoku organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.

 

  • 24 marca 2018 r. Szymon M z klasy VI po eliminacjach wstępnych wziął udział w II Finale Dolnośląskiego Memoriału Urszuli Marciniak.

Data dodania: 2019-02-10 22:00:31
Data edycji: 2020-02-07 14:44:50
Ilość wyświetleń: 818
Bądź z nami
aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button