ZGŁOSZENIA DO KLASY I

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczka w Ratowicach informuje, że przyjmowane są  zgłoszenia do 1 klasy SP na rok szkolny 2024/2025 dzieci z rocznika 2017 oraz odroczone, zamieszkałe tylko w obwodzie szkoły tj. w miejscowości Ratowice. Z powodu braku miejsc nie zostaje ogłoszona rekrutacja do klasy I dla dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły, tj. poza miejscowoscią Ratowice.

Brak teminów przyjmowania zgłoszeń do klasy I.

Jednakże ze względu na prace organizacyjne  (w tym przygotowanie sali, pomocy dydaktycznych i innych)  bardzo prosimy rodziców dzieci mieszkajacych lub zamierzajacych w najbliższym czasie zamieszkać w Ratowiach o zgłaszanie dzieci do klasy pierwszej do 31 maja 2024 r.

Dokumenty niezbędne do zgłoszenia dziecka do szkoły obwodowej:

1. Zgłoszenie ucznia do klasy 1 obwodowej szkoły podstawowej.
  2. Oświadczenie o miejscu zamieszkania rodziców kandydata i kandydata.
  3. Odpis aktu urodzenia dziecka (do wglądu).
  4. Zdjęcie do legitymacji szkolnej 1 szt. (dostarczyć do  1.09.2024 r.).

Dokumenty należy:

1.  wydrukować dokumenty ze strony lub pobrać z sekretariatu i dostrczyć wypełnione do sekretariatu LUB

2. pobrać i uzupełnić wersję dokumentów do edycji oraz przesłać poprzez ePUAP na skrzynkę pocztową szkoły (wg instrukcji:e-PUAP-instrukcja-przesyłania-dokumentów)

Data dodania: 2019-02-18 22:27:56
Data edycji: 2024-02-16 14:33:14