Akcja szatnie dla dziewcząt

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele! Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Chcielibyśmy w imieniu całej Społeczności Szkolnej podziękować Radzie Rodziców i chętnym Rodzicom, którzy przyłączyli się do akcji SZATNIA DLA DZIEWCZĄT.

Pozwoliliśmy sobie z imienia i nazwiska wymienić osoby szczególnie zaangażowane w to dzieło. Zdeterminowane i pełne pomysłów na zmiany i działanie Mamy, Pani Dorota Biernat-Wójcik oraz Pani Aleksandra Jakubicka od dłuższego czasu szukały pomysłu na odzyskanie szatni i to one były inicjatorkami tego wielkiego dzieła, były projektantkami i koordynatorkami remontu.

Gdy już powstał pomysł na podział sali logopedycznej, cała Rada Rodziców bardzo aktywnie włączyła się w działanie.

Serdecznie dziękujemy za wykonanie prac montażowo-malarskich Panu Sewerynowi Piekło i jego pracownikom,  Panu Maciejowi Wójcikowi i Panu Marcinowi Hojwie. Dziękujemy również  za szybkie i sprawne wykonanie prac elektrycznych Panu Tomaszowi Szydeło  oraz Panu Tomaszowi Łapie za wykonania mebli.

Nie możemy również pominąć udziału  w pracach przy tym przedsięwzięciu uczniów: Marcina Maniaka oraz Leona, Bruna i Emila Jakubickich.

Dawna sala logopedyczna (przy sensorycznej) została podzielna na dwie maleńkie salki do indywidualnej pracy z uczniem. Grunt to dobry pomysł!

Wszystkim uczestnikom tego wielkiego dzieła jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy na stronę internetową tam dołączone są zdjęcia.

Data dodania: 2024-02-02 14:09:28
Data edycji: 2024-02-02 14:25:51