Karnawał 2021 czas zacząć!

I chociaż w tym roku, ze względu na pandemię, wyglądał nieco inaczej, to i tak tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i wrażeń. O liczne atrakcje zadbali wychowawcy, którzy rozbawili naszych najmłodszych kolegów.  Klasy pełniły funkcje karnawałowego parkietu. Udekorowane zostały kolorowymi balonami, serpentynami, materiałami i zachęcały do zabawy.  Na ten wyjątkowy dzień czekali z wielką niecierpliwością uczniowie, którzy przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. Tegoroczny bal dobrze usposobił rozbawioną gromadkę i na długo pozostanie w pamięci uczniów klas 0-III.

Zabawy ruchowe w klasach odbyły się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w szkole na czas pandemii COVID 19.

Data dodania: 2021-02-14 14:36:28
Data edycji: 2021-02-14 15:43:40