BIEGNIJ BY POMAGAĆ!

W tym roku w ramach działań wolontariackich uczniowie naszej szkoły wzięli udział w biegu charytatywnym. Wrocławski Bieg Sponsorowany to impreza niezwykła, która łączy charytatywność ze sportem i przedsiębiorczością. Obowiązuje prosta reguła – aby pobiec trzeba znaleźć sponsorów (osoby lub instytucję), które zapłacą za fizyczny wysiłek biegacza. Najlepszymi sponsorami okazali się rodzice, dziadkowie ale i zaprzyjaźnione firmy. Sponsorzy, płacą na rzecz hospicjum za każde pokonane przez biegacza okrążenie. Nad całością czuwało zaangażowane i pełne pomysłów Grono Pedagogiczne. Najwytrwalsi przebiegli ponad 50 okrążeń. Jesteśmy pełni podziwu i uznania za pokonanie takich dystansów. Poza imprezą sportową była to świetna okazja do piknikowania i odpoczynku. Organizatorzy chcieliby, aby taki bieg na stałe wpisał się w kalendarz roku szkolnego.

ŁĄCZNA ZEBRANA KWOTA TO 4826,20 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, którzy zaufali małym wolontariuszom i wspomogli ich wysiłek

Szczególne podziękowania kierujemy do:

Wójta Gminy Czernica Włodzimierza Chlebosza oraz Pana Marcina Golińskiego (Sekretarza Gminy) za zaangażowanie w bieg i godną reprezentację gminy, za wsparcie gadżetami i oprawę fotograficzną.

Państwa Beaty i Jarosława Jagielskich (Sołtysowi Ratowic) za użyczenie boiska sportowego do przeprowadzenia akcji oraz obecności na biegu.

Prezesa Zarządu Gospodarki Komunalnej Adama Drzazgi za skoszenie i przygotowanie murawy do biegu.

Pana Piotra Gróbarczyka, który reprezentując Społeczny Komitet Mieszkańców Kamieńca Wrocławskiego, Łan i Czernicy, użyczył nam namiotów, stołów i leżaków.

Pani Kamili Ciastek-Majtyka Dyrektor FEMMED, za oddelegowanie pielęgniarki do pierwszej pomocy.

Pani Ewy Kaźmierczak właścicielki pracowni florystycznej „Ewka KONEWKA”, która przygotowała trzy piękne kompozycje kwiatowe dla najbardziej wytrwałych biegaczy.

Państwa Sylwii i Krzysztofa Kadłubowskich, za użyczenie prądu, niezbędnego do naszego nagłośnienia oraz wody, która mogła chłodzić mgiełką wyczerpanych od przebiegniętych kilometrów sportowców.

Data dodania: 2021-06-27 21:37:46
Data edycji: 2021-06-27 22:05:11