Czerwony dywan i statuetki, czyli Gala Rozdania Oscarów w Szkole w Ratowicach.

Tegoroczne obchody Dnia Edukacji Narodowej z pewnością na długo pozostaną w pamięci całej społeczności szkolnej. 14 października w świetlicy wiejskiej odbyła się Gala Rozdania Oscarów!

Uczennice i uczniowie do tematu podeszli niebanalnie, zapraszając swoich nauczycieli oraz nauczycielki na... czerwony dywan! Wzorem najważniejszego wydarzenia świata wielkiego filmu, postanowili przyznać swoje własne Oscary. Kapituła konkursu, w skład której weszła młodzież, stanęła jednak przed niełatwym zadaniem. Spośród wszystkich członków i członkiń grona pedagogicznego musiała wyłonić zwycięzców poszczególnych kategorii. A, że nauczyciele i nauczycielki to osoby nietuzinkowe, wybór tych najlepszych z najlepszych faktycznie był trudny.

Kto zgarnął Oscara?

Uczennice i uczniowie niczym gwiazdy dużego ekranu, budowali napięcie wyciągając z kopert kartki z nazwiskami zwycięzców.

Laureatką w kategorii „Stróż porządku i Sokole oko” jednocześnie otrzymuje Aleksandra Osieka. W kategorii "Nauczyciel Męczy Dusza" zwyciężyła Aleksandra Świerad. Oscara "Złote Piórko" odebrał Grzegorz Jarząbek, a tytuł "Złoty Express”" przyznano Annie Górze. "Złoty dyrygent i złota Katarynka" – Dorota Pelc, zaś dyrektor Anna Świtkowska odebrała Oscara w kategorii "Organizator Życia Szkolnego". "Zdrową Rybką" okrzyknięto Małgorzatę HaczkowskąSylwia Kopczyk otrzymała statuetkę w kategorii "Złoty Ciuszek", a oscarowym "Złotym Wykładowcą" został Andrzej Nagły.

Wszystkim wyróżnionym osobom wręczono nie tylko pomysłowe statuetki, ale i dyplomy potwierdzające zaszczytne tytuły. Zdobywcy oraz zdobywczynie Oscarów stanęli na czerwonym dywanie, pozowali do zdjęć na tle pięknie zaaranżowanej dekoracji.

Data dodania: 2022-10-14 12:08:42
Data edycji: 2022-10-15 15:24:52