Dyskoteka karnawałowa

Karnawał to niewątpliwie czas zabawy i radości. Dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę karnawałową. W piątkowe popołudnie zaczęły się tańce dla uczniów klas IV-VIII. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią w ubiorze, ponieważ była to dyskoteka przebierana!

Z tej okazji królowały ciekawe stroje karnawałowe, kolorowe maski oraz różne świecące i mieniące się kreacje. Nasi szkolni dj Tadej i Marcin zadbali o najlepszą muzykę do tańca. Podczas zabawy nie zabrakło tradycyjnych już dla naszej szkoły tańców: Belgijki i makareny. Wszystkim wychowawcom dziękujemy za czuwanie nad bezpieczną zabawą. Atmosfera była fantastyczna, a tańcom nie było końca. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Już marzymy o kolejnej zabawie, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Data dodania: 2024-02-06 17:26:12
Data edycji: 2024-02-06 17:28:34