Dyskoteka szkolna

Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Dla uczczenia tego święta, Samorząd Uczniowski we współpracy z opiekunami zorganizował 29 września dyskotekę dla całej społeczności szkolnej.

O repertuar muzyczny zadbał B. Naumczyk uczeń klasy VIII, który doskonale trafił w gusta dzieci. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i „powyginać śmiało ciało” w rytm ulubionych dźwięków. Podczas zabawy dzieci mogły również zakupić słodkości, z których dochód przeznaczony jest na cele Samorządu.

Takie wydarzenia pokazują, że w szkole nie tylko możemy się uczyć, ale również miło wspólnie spędzać czas. Tymczasem wszyscy już czekamy na następną dyskotekę!

Dziękujemy za zorganizowanie świetnej zabawy i pysznego poczęstunku!

Data dodania: 2022-09-30 17:37:03
Data edycji: 2022-10-01 15:43:07