DZIEŃ DZIECKA

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Ten dzień jest bardzo lubiany w szkole przez wszystkich uczniów, nie ma wtedy tradycyjnych lekcji w ławkach, a jest zabawa i wspólne świętowanie. W tym roku dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w konkurencjach sportowych. Największą atrakcją imprezy okazał się zamek dmuchany. Zapewnił dzieciom mnóstwo frajdy, jednocześnie stał się wspaniałą formą aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo zabawę rozweselił animator, który przygotował dla dzieci skoczną muzykę i bańki mydlane.  Konkurs „Mam talent”, wywołał duże emocje wśród uczniów klasy III. Ujawniły się talenty wokalne, gimnastyczne i taneczne. Wspólne lody smakowały jak nigdy dotąd. Nie zabrakło też czegoś na słono, czyli pop cornu, który przyrządzała pani Kasia. Dla uczniów klas IV-VIII wychowawcy zorganizowali liczne atrakcje m.in. wycieczka na Ślężę, ognisko i pieczenie kiełbasek, spacer po Ratowicach.

Serdeczne podziękowania należą się Radzie Rodziców, która była fundatorem atrakcji dla wszystkich uczniów naszej szkoły.  Ten wyjątkowy dzień pozostawił dawkę pozytywnej energii w każdym z nas. To był piękny czas, szkoda tylko, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku…

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim dzieciom

beztroskich, słonecznych dni, wiele radości i uśmiechu na twarzy

oraz spełnienia najskrytszych marzeń!

Data dodania: 2021-06-01 19:26:58
Data edycji: 2021-06-05 17:24:52