Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Uroczystości, związane z Dniem Edukacji Narodowej w naszej szkole, odbędą się dnia 11 października (piątek) w formie apelu połączonego z Pasowaniem Pierwszoklasistów od 10.30 do 11.30 w Świetlicy Wiejskiej.
Pozostałe godziny lekcyjne bez zmian.
W tym dniu obowiązuje galowy strój.

Z przyjemnością przypominam, iż dzień 14 października (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.
Uczniowie, którym rodzice i opiekunowie nie będą mieli możliwości zorganizować opieki, będą mogli skorzystać z zajęć świetlicowych.

Dorota Pelc

Data dodania: 2019-10-07 10:27:55