"Raz do roku jest taki dzień,
który przemija jak piękny sen...
Wszystkie kobiety, panie i matki
w dniu tym dostają pachnące kwiatki."

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom, zarówno tym młodszym, jak i starszym obdarowując je tulipanami.

Oprócz szkolnych obchodów Dnia Kobiet, odbyły się również te klasowe. W każdej klasie chłopcy przygotowali moc atrakcji dla swoich koleżanek. Miedzy innymi samodzielnie zrobili zapiekanki, pizzę, babeczki i inne pyszności. Były wspólne zabawy i konkursy dla dziewcząt oraz upominki, medale i korony.  Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni.

Data dodania: 2024-03-10 18:40:09
Data edycji: 2024-03-10 18:44:49