DZIEŃ KOBIET

9 marca świętowaliśmy w gronie uczniów klas 4-8 wyjątkowy Dzień Kobiet. W tym czasie zostały ogłoszone wyniki przeprowadzonych wcześniej plebiscytów na: miss szkoły, artystkę szkoły, najbardziej zakręconą dziewczynkę, a wśród nauczycieli na m.in. najmilszą, najfajniejszą, najweselszą, najładniej ubraną.
Po pierwszej części spotkania odbyły się konkurencje, w których brały udział przedstawicielki klas 4-8. Jury, chłopcy z klas 4-8, oceniało ich zmagania, takie jak: nawlekanie pianek na drucik czy przenoszenie książki na głowie. Do kolejnej konkurencji dołączyły nauczycielki, które miały za zadanie z zamkniętymi oczami pomalować swojej Uczennicy usta prawdziwą szminką.
W końcowej części programu to właśnie nauczycielki prezentowały sposoby na jak najszybsze obranie ziemniaków i ubicie białek, a publiczność dopingowała je z podekscytowaniem. Pani Sylwia Kopczyk wraz z Samorządem Uczniowskim sprawiła uczniom i nauczycielom wiele frajdy.

Data dodania: 2020-03-11 17:26:39
Data edycji: 2020-03-11 17:33:42