GALA TALENTÓW

7 lutego 2020 roku o godzninie 12:05 odbyły się pierwsze szkolne  eliminacje do konkursu " Gala Talentów". Trzy uczennice zaprezentowały przed jury oraz szkoną publicznością swoje zdolności wokalne i plastyczne. Jako pierwsza zaprezentowała się Agata P. - uczennica klasy 7, która zaśpiewała piosenkę Sylwii Grzeszczak. Drugą uczestniczką była Weronika J. - uczennica klasy 8, która pięknie opowiedziała Nam o swojej pasji do malarstwa i rysunku. Wiktoria P. - uczennica klasy 7, jako trzecia i ostatnia zaprezentowała swój talent wokalny, śpiewając piosenkę z repertuaru Whitney Houston. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Jury miało trudną decyzję do podjęcia , ponieważ poziom wszystkich występów był wyrównany. Po naradach jury , Pani Dyrektor Anna Świtkowska ogłosiła oczekiwane z niecierpliwością wyniki konkursu:

1 miejsce - Weronika J.

2 miejsce - Wiktoria P.

3 miejsce - Agata P.

Gratulujemy Naszym zdolnym uczennicom !

20 marca 2020 r. Weronika będzie reprezentować Naszą skołę na Gali Talentów w eliminacjach rejonowych.

Zachęcamy wszystkie dzieci, które chciałyby pochwalić się swoim talentem i zapraszamy na kolejne szkolne eliminacje w przyszłym roku.

Data dodania: 2020-02-07 21:43:19
Data edycji: 2020-02-24 12:54:00