GŁOSOWANIE NA SZTANDAR I HYMN SZKOŁY

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE!

DRODZY NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY!

KOCHANI UCZNIOWIE!

Konkurs na Sztandar i Hymn Szkoły został zakończony. Nadesłane prace zostały rozpatrzone pod względem merytorycznym. Nadszedł czas na podjęcie decyzji i dokonanie wyboru jednej pracy w kategorii HYMN SZKOŁY i w kategorii SZTANDAR SZKOŁY!

PRACA, KTÓRA OTRZYMA NAJWIĘCEJ GŁOSÓW ZOSTANIE OFICJALNIE WPROWADZONA JAKO SZTANDAR SZKOŁY I JAKO HYMN SZKOŁY.

CZAS GŁOSOWANIA:

OD 03 CZERWCA 2020 DO 16 CZERWCA 2020 DO do godz.23.30.

Głosowanie będzie tajne i powszechne, odbywać się  będzie drogami:

1. UCZNIOWIE klas I-VIII - poprzez Teams (link zostanie wszystkim udostępniony; każdy uczeń 1 głos)
  2. NAUCZYCIELE, PRACOWNICY PEDAGOGICZNI I NIEPEDAGOGICZNI - poprzez Teams na kanale Nauczyciele i specjaliści (link zostanie wszystkim udostępniony; każdy pracownik 1 głos)
  3. RODZICE I OPIEKUNOWIE  uczniów klas I-VIII (rodzice (mama i tata) wspólnie oddają tylko 1 głos, niezależnie od ilości ich dzieci uczęszczających do naszej szkoły - poprzez ankietę na dzienniku LiBRUS
  4. RODZICE I OPIEKUNOWIE "zerówki" oddają 1 głos za siebie i dziecko razem - poprzez Teams na swoim kanale Zerówki
  5. RODZICE I OPIEKUNOWIE przedszkolaków (3, 4, 5latków) oddają 1 głos za siebie i dziecko razem - udostępniony na FACEBOOK na  swojej grupie
  6. W wyjątkowych przypadkach, OSOBY, które nie mają możliwości zagłosowania poprzez Teams lub dziennik Librus mogą zagłosować poprzez kontakt telefoniczny z sekretariatem pod nr 71 318 91 68 ( z zastrzeżeniem, że ten głos będzie jawny)

PRACE DO CZASU OPUBLIKOWANIA WYNIKÓW POZOSTANĄ ANONIMOWE.

CHCESZ MIEĆ SWÓJ WKŁAD W HISTORIĘ SZKOŁY

- ZAGŁOSUJ!!!

Szkoła zastrzega sobie ewentualne małe modyfikacje za zgodą autorów zwycięskiej pracy, np. poprzez zmiany tempa utworu, drobnej korekty tekstu lub nieznacznych zmian technicznych w grafice sztandaru.

PRACE KONKURSOWE, LINKI I ANKIETY POJAWIĄ SIĘ NIEBAWEM - CZEKAJCIE Z NIECIERPLIWOŚCIĄ!

Data dodania: 2020-06-01 02:27:51
Data edycji: 2020-06-02 23:24:00