GÓRA GROSZA

Szanowni Państwo, Drogie Dzieci!

Jak co roku nasza szkoła przyłącza się do akcji Góra Grosza, której celem jest pomoc dzieciom wychowującym się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest jednak działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkole przez Samorząd Uczniowski i Wolontariat Szkolny. Każda klasa zakłada swoją skarbonkę.

Pamiętajcie, że liczy się każdy grosz, a wielkie rzeczy zaczynają się od małych kroków!

Termin akcji Góra Grosza

Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 01.11.2021.
Przekazywanie monet na Urzędy Pocztowe 02.01.2022 do 30.06.2022.

Data dodania: 2021-11-13 17:43:21
Data edycji: 2021-11-13 17:45:51