Inspirujące lekcje

24 listopada odbyła się niezwykła lekcja historii przeprowadzona przez Pana Grzegorza Jarząbka. Z jego inicjatywy uczniowie klasy IV wcielili się w różne postaci historyczne, które miały niebagatelny wpływ na losy świata i Polski. Mogliśmy podziwiać Alberta Einsteina, czy Nikolę Teslę, krórzy opowiedzieli o swoim pasjonującym życiu i wielkich osiągnięciach.

Mroczny język polski

W ramach omawiania na języku polskim II części "Dziadów" Adama Mickiewicza klasa VII odegrała sceny z dramatu wielkiego wieszcza. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania i po mistrzowsku wcielili się w poszczególne postaci. Mogliśmy podziwiać efemeryczną Zosię, która bawiła się uczuciami chłopców, kruka, żalącego się na Złego Pana oraz przewodniczącego obrzędom Guślarza. Pani Anna Góra była pod wielkim wrażeniem talentu aktorskiego uczniów klasy VII.

Pysznie na technice

Na początku grudnia Pani Sylwia Kopczyk zorganizowała wspaniałą lekcję techniki dla uczniów klas IV-VIII. Ich zadaniem było samodzielne pieczenie gofrów i przygotowanie do nich dodatków.

Data dodania: 2023-12-22 11:45:01
Data edycji: 2023-12-22 12:00:53