KONSULTACJE DLA KLASY VIII

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów klas VIII oraz działając w zgodzie z najnowszymi wytycznymi MEN szkoła organizuje  KONSULTACJE DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY.

Konsultacje są dobrowolne i  za zgodą rodziców.

Konsultacje będą odbywać się  tylko we wtorki na 6 i 7 godzinie lekcyjnej (od godz. 12:45 do 14:30) w grupach 5 osobowych z trzech egzaminacyjnych przedmiotów :

• język polski w sali humanistycznej,
  • matematyka w sali matematycznej
  • język anieglski w sali językowej

UWAGA!!! NIEBAWEM POJAWIĄ SIĘ SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE KONSULTACJI,  ZOSTANĄ ONE WYSŁANE DROGĄ MAILOWĄ PRZEZ LIBRUS DO RODZICÓW UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH.

Zajęcia będą odbywać się w reżimie sanitarnym, uczniowie zobowiązani są do przestrzegania procedur bezpieczeństwa zapisanych w procedurach naszej szkoły.

Do szkoły przychodzą jedynie uczniowie zdrowi!

UWAGA OD 25 STYCZNIA 2021 R. ZOSTANIE NA CZAS KONSULATCJI I ZDALNEGO NAUCZANIA NIECO ZMODYFIKOWANY PLAN LEKCJI DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW KLAS IV-VIII NASZEJ SZKOŁY.

Data dodania: 2021-01-22 15:06:10
Data edycji: 2021-01-27 14:15:08