KORONAWIRUS - UWAGA WAŻNE !!!

UWAGA PODJĘTA ZOSTAŁA DECYZJA DOTYCZĄCA ZAMKNIĘCIA SZKÓŁ - CZAS KAWRANTANNY:

"Przytłaczająca większość szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz przedszkoli od poniedziałku 16 marca będzie zamknięta przez dwa tygodnie. W czwartek i piątek w wyjątkowych sytuacjach można przyprowadzić dziecko do szkoły, będzie zorganizowana opieka nad dziećmi. Na razie sytuacja nie wpływa na kalendarz roku szkolnego i egzaminów" - powiedział minister edukacji Dariusz Piontkowski.

link do konferencji:

Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach wg wytycznych ministerstwa zamyka szkołę i przedszkole od 16.03.2020r. do 25.03.2020r.

Zajęcia edukacyjne i wszystkie zajęcia dodatkowe zostają odwołane już od jutra!!!

Dnia 12.03 oraz 13.03 dla najmłodszych uczniów, których rodzice nie mieli możliwości tak szybko zorganizować opieki, przewidziano w szkole i przedszkolu zajęcia opiekuńcze.

Od poniedziałku w szkole wydawane będą zaświadczenia dla rodziców dzieci do lat 8 o zamknięciu placówki.

Data dodania: 2020-03-11 12:54:04
Data edycji: 2020-03-11 13:52:15