"Motyl" wycieczka do teatru klas I-IV

„Motyl”  to przepiękna historia. Napisana i opowiedziana z pomysłem.
To nie tylko historia o lękach dzieciństwa, o dorastaniu, to także bardzo mądra opowieść o walce dobra ze złem (którego jest pełno we współczesnym świecie) . To opowieść o sile przyjaźni, miłości i empatii.
Spektakl porusza temat lęków: tych dziecięcych – przed samotnością, opuszczeniem i tych dorosłych – przed utratą wolności i nadmiernym przywiązaniem.  Świat spektaklu współtworzy niepowtarzalna muzyka i piękne piosenki, skomponowane przez zespół Jerz Igor. Widownia z dużym przejęciem i autentycznym zaangażowaniem reagowała na to, co się działo wokół nich.

Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji za bilety na spektakl, który dzieciom przypadł do gustu :)

Data dodania: 2019-12-17 17:26:50
Data edycji: 2020-02-28 20:17:39