OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2021 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas tej uroczystości przypomniana została historia niewoli naszej ojczyzny, począwszy od dnia, kiedy Polska przestała istnieć na mapie Europy, przez dzieje tragicznej walki naszego narodu o wyzwolenie, aż po dzień odzyskania niepodległości. Przekazywane treści były przeplatane patriotycznymi pieśniami, recytacjami wierszy oraz tańcem, co pozwoliło widzom głębiej przeżyć tamte chwile. Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję #SzkołaDoHymnu zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 uczniowie uroczyście odśpiewali Hymn Polski.

Data dodania: 2021-11-13 20:16:10
Data edycji: 2021-11-14 12:24:29