Oferty różnych szkół

Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie jest projektem edukacyjnym  Ministra Obrony Narodowej skierowanym do zdolnej młodzieży z całej Polski interesującej się matematyką i informatyką.

Szkoła oferuje wysoki poziom kształcenia w klasach 16 osobowych, przyjazną atmosferę oraz fachową kadrę nauczycielską, wykładowców wyższych warszawskich uczelni, w tym również wykładowców WAT-u. Uczniowie korzystają z laboratoriów i obiektów sportowych tak, jak studenci na terenie Wojskowej Akademii Technicznej. Dodatkowo szkoła zapewnia uczniom: bezpłatne zakwaterowanie w internacie, wyżywienie, opiekę medyczną, pełne umundurowanie oraz sprzęt komputerowy.

Najlepsi uczniowie mogą liczyć na szkolne stypendia naukowe oraz specjalne finansowe Nagrody Ministra Obrony Narodowej I, II i III stopnia za udział w olimpiadach i konkursach.

Krótka prezentacja liceum

Więcej informacji

Dni Otwarte w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym Politechniki Wrocławskiej, które odbędą się już 14- maja w godzinach 09:00-13:00 w budynku szkoły.

Data dodania: 2022-05-11 14:41:44