ORGANIZACJA PRACY ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W OKRESIE PANDEMII

SZANOWNI PAŃSTWO!

Oddział przedszkolny Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach wraca do pracy od 25 maja 2020r.  Będzie on pełnił tylko i wyłącznie funkcję opiekuńczą w godzinach od 6:30 do 17:00.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc  oraz restrykcyjnych wytycznych epidemiczno-sanitarnych, będzie przeprowadzona kwalifikacja na zajęcia opiekuńcze.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w oddziałach przedszkolnych.

Załączniki, które należy dostarczyć - Ankieta kwalifikacyjna i Oświadczenia i zgody, dostępne do wydruku poniżej, a od 25.05.2020r. w wersji papierowej u nauczycieli odbierających dzieci sprzed drzwi.

Data dodania: 2020-05-19 15:25:00
Data edycji: 2020-05-26 09:18:34