PASOWANIE NA UCZNIA

22 października pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. W niezwykle podniosłej atmosferze pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, aby być pilnym uczniem, obywatelem naszej ojczyzny, dbać o przyrodę oraz starać się być jak najlepszym człowiekiem. Symbolicznego aktu pasowania na ucznia dokonała Pani Dyrektor Anna Świtkowska. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, rożki obfitości, legitymacje szkolną oraz wspólnie z rodzicami zjedli pyszny tort.

Data dodania: 2021-10-29 09:02:25
Data edycji: 2021-10-29 09:06:14