Piknik Rodzinny

W tym roku już po raz kolejny Szkoła Podstawowa w Ratowicach zorganizowała Piknik Rodzinny. Jak zwykle zaangażowali się wszyscy: Rada Rodziców, Towarzystwo Przyjaciół Ratowic, grono pedagogiczne, rodzice i uczniowie, wsparcia udzielili też sponsorzy i Urząd Gminy Czernica.

Impreza przeznaczona była dla całych rodzin, mieszkańców Ratowic i okolicznych wiosek. Miała charakter sportowy, a jej głównym celem było propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Piknik był okazją do wspaniałej zabawy dla rodzin oraz integracji mieszkańców gminy. Na początku uczniowie szkoły, od przedszkolaków po uczniów klasy VIII, zaprezentowali swoje talenty w programie artystycznym. Następnie odbyły się konkursy, zabawy na boisku szkolnym. W międzyczasie można było skorzystać z innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. darmowych dmuchanych zamków, animacji, zabaw sportowych, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Można było zjeść grillowaną kiełbaskę lub domowe ciasto upieczone przez mamy i babcie. Ratowiczanie i nasi goście lubią tego typu imprezy, o czym niewątpliwie świadczy rosnąca co roku frekwencja i szeroki uśmiech na twarzach wszystkich uczestników.

Data dodania: 2023-05-29 19:41:52
Data edycji: 2023-05-29 19:53:48