Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja Dostępności
Resetowanie ustawień

Płynę Dalej dla klas IV-VIII.

Nasza Szkoła zakwalifikowała się do projektu Płynę Dalej dla klas IV-VIII.
Przyznano nam dofinansowanie dla dwóch grup po 15 osób, I grupa kwiecień - czerwiec 2022 i II grupa wrzesień - grudzień 2022.

Projekt można zacząć realizować od momentu, kiedy dopełnimy niezbędne formalności

Grupa I: 15 osób

Projekt realizowany będzie:
Pływalnia w Jelczu Laskowicach

Terminy:
wtorki i czwartki w godzinach od 16.00 do 17.00

Zasady projektu wg Dolnośląskiej Federacji Sportu:
- jest to projekt doskonalący techniki pływackie,
- 20 zajęć 60 min, 2 x w tygodniu, w uzasadnionych przypadkach jest możliwość łączenia zajęć w 2 godzinnych jednostkach (zachowując nadal częstotliwość zajęć 2 razy w tygodniu, czyli prowadząc 4 jednostki w tygodniu)
- dla uczniów z klas IV-VIII, które ukończyły już wcześniej projekt UMIEM PŁYWAĆ lub potrafią samodzielnie dowolną techniką przepłynąć basen (na podstawie oświadczenia od rodziców)
- koszt udziału każdej grupy szkoleniowej to ok 5000 zł, z czego 1000 zł ponosi GMINA  i 4000 zł Dolnośląska Federacja Sportu na podstawie podpisanego porozumienia.
- nie finansujemy kosztów transportu, uczestników pływania należy dostarczyć miejsce, czyli na adres pływalni.

Data dodania: 2022-03-16 10:53:11
Data edycji: 2022-03-21 10:48:12