Powitanie wiosny

Na nadejście długo wyczekiwanej wiosny uczniowie klas I-III przygotowywali się od kilku dni. Wspólnie z nauczycielami wykonali Marzannę, ozdabiali korytarz szkolny wiosennymi akcentami, a w swoich domach chętni uczniowie tworzyli wiosenne przebranie, aby wziąć udział w konkursie.

20 marca odbył się wiosenny pokaz mody. Na szkolnym wybiegu modowym zobaczyliśmy opracowane i wykonane przez klasowych projektantów pomysłowe stroje z motywami wiosennymi. Najmłodsi modele i modelki paradowali przed publicznością i jury. 21 marca uczniowie zebrali się przed szkołą, by wyruszyć barwnym korowodem. Podczas marszu ulicami naszej wsi śpiewali piosenki przy akompaniamencie instrumentów muzycznych. Dzieci pożegnały Marzannę słowami „Żegnaj zimo – Witaj wiosno”. Nie ma wątpliwości, że wiosna na dobre zawitała do naszej szkoły.

Data dodania: 2023-03-21 13:31:25
Data edycji: 2023-03-24 19:05:56