Drodzy Uczniowie, Szanowni Państwo!
Wracamy do szkoły! Od 17.05 - 28.05 w systemie hybrydowym wg przygotowanego planu:

DZIEŃ

KLASY STACJONARNIE

KLASY

17 maja (poniedziałek)

18 maja (wtorek)

IV, VI, VIII

V, VII

19 maja (środa)

20 maja (czwartek)

IV, VI, VIII

V, VII

21 maja (piątek)

24 maja (poniedziałek)

28 maja (piątek)

IV, VI

V, VII, VIII

Klasy I-III w tych dniach bez zmian - nauka tylko stacjonarna.

W dniach 25-27.05 w szkole odbędą się egzaminy ósmoklasisty, w tych dniach klasy od I-VII mają dni wolne.

Obiady będą bez zmian. Uczeń po wejściu do szkoły do 9.30 musi się wbić kartą.

Wszyscy nauczyciele pracują stacjonarnie w przydzielonych salach wg planu salach​
Przerwy:
Uczniowie wychodzący z sali przyrodniczej spędzają przerwę na dworze przy ładnej pogodzie. Uczniowie pozostałych klas przemieszczają się do sal na kolejne lekcje, czas przerwy spędzają w salach. Nauczyciele dyżurują wg planu dyżurów, dyżur z parteru wychodzi na dwór z klasą.​

W związku z powrotem uczniów do szkoły w systemie hybrydowym od 17 maja przypominamy o zasadach bezpieczeństwa:

1. Na terenie szkoły obowiązują zasady higieny: dezynfekowanie rąk, zasłanianie ust i nosa w przestrzeniach wspólnych wyłącznie przy użyciu maski ochronnej (maskę można zdjąć podczas lekcji po zajęciu miejsca w sali lekcyjnej), przestrzeganie zasad higieny kichania i kaszlu (zasłanianie ust i nosa), unikanie dotykania okolic oczu, nosa i ust.
2. Dezynfekcja rąk powinna odbywać się każdorazowo przed wejściem do sali lekcyjnej, po wyjściu z sali lekcyjnej oraz po skorzystaniu z toalety.
3. Uczniowie korzystają wyłącznie z własnych przyborów szkolnych i podręczników.
4. Zaleca się spędzanie przerw międzylekcyjnych na świeżym powietrzu w obrębie terenu szkoły.
5. Sale lekcyjne będą wietrzone w czasie przerw i podczas lekcji.
6. Uczniowie proszeni są o zachowanie dystansu społecznego i unikanie gromadzenia się w licznych grupach.

CIESZYMY SIĘ RAZEM Z WAMI! WRACAMY!

Data dodania: 2021-05-14 14:31:17
Data edycji: 2021-05-14 14:39:11