Program Stypendialny Horyzonty

Fundacja EFC zaprasza uczniów klas ósmych do przystapienia do Programu Stypendialnego Horyzonty.

Stypendium Fundacji  EFC oferuje naukę w największych miastach Polski (w tym miasto Wrocław) - stypendium pokrywa przez cały okres nauki w szkole średniej koszty zamieszkania w bursie, wyżywienia, wycieczek szkolnych oraz biletów komunikacji miejskiej przez cały okres nauki w szkole średniej. Organizujemy i finansujemy wyjazdy na wakacje i ferie, jak również naukę języków obcych i egzaminy na certyfikaty.

Zaproszenie jest kierowane do ósmoklasistów kończących w tym roku szkołę podstawową, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a miesięczny dochód w roku 2022 w ich rodzinach nie przekraczał 1700 złotych netto na osobę.

Pierwszy etap rekrutacji trwa do 31 marca 2023 r. W tym czasie kandydat wraz z rodzicem/ opiekunem prawnym musi wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.efc.edu.pl.

Szczegóły w załącznikach.

Data dodania: 2023-03-14 09:50:06