PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1 % PODATKU - DZIĘKUJEMY!

PRZEKAŻ NAM SWÓJ  1 % PODATKU - DZIĘKUJEMY!

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice i Opiekunowie!

Ośmielamy się zwrócić do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie na naszą SZKOŁĘ swojego 1 % podatku.

Zdajemy sobie sprawę, iż jest wiele fundacji i dzieci potrzebujących, nie mniej jednak nasze pociechy i nasza młodzież, również wymagają wsparcia.

CEL: SP RATOWICE 1130
KRS: 0000270261

Szkoła XXI wieku wymaga ciągłego rozwoju, możemy to osiągnąć poprzez zakup materiałów i pomocy dydaktycznych w najnowszych technologiach. Szkoła jako placówka wymaga poprawy infrastruktury tak, aby naszym dzieciom miło i przyjemnie spędzało się czas w tym miejscu.

Szkoła marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

DZIĘKUJEMY!

W zakładce  FINANSE podajemy zestawienia wpłat z ubiegłych lat. Jeżeli już dokonali Państwo wpłaty 1% w poprzednich latach bardzo prosimy sprawdzić czy Państwa kwota pojawiła się w zestawieniach.

Data dodania: 2021-03-01 10:36:09
Data edycji: 2021-03-01 13:30:02