Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

• Na podstawie § 1. pkt 2) Rozporządzenia MEN z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 publikujemy:

do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach.

• Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia kandydata do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach wynosi  20 pkt.
  • Listę upubliczniono dnia 6.04.2020 r.  przez wywieszenie na bocznych drzwiach szkoły i umieszczenie na stronie internetowej placówki w zakładce - rekrutacja.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej - Małgorzata Włodarska.

do oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Ratowicach na pierwszym etapie rekrutacji.

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ratowicach informuje, że od 02.03.2020r. do 13.03.2020r. przeprowadzony będzie  nabór dzieci urodzonych w latach 2014 - 2017 do oddziałów przedszkolnych.
  • Rekrutacja przeprowadzona bedzie zgodnie z zarządzeniem Nr 0050.11.2020 Wójta Gminy Czernica z dn. 30 stycznia 2019 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego oraz UCHWAŁY NR XXVIII/230/2017 RADY GMINY CZERNICA w sprawie kryteriów rekrutacji do publicznego przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Czernica. Szczegółowe informacje  o terminach i trybie naboru oraz dokumenty niezbędne do rekrutacji będą  dostępne od 17.02 2020 r. w sekretariacie szkoły oraz w dokumentach do pobrania poniżej.
  • Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola wraz z kompletem oświadczeń potwierdzających spełnianie kryteriów należy złożyć w terminie rekrutacji w sekretariacie szkoły w godzinach od 7.30 do 15.00. Składając dokumenty należy przedstawić do wglądu odpis aktu urodzenia dziecka i dokumentu potwierdzającego nadanie numeru PESEL
  • Rodzice dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w roku 2019/2020, którzy wyrażają wolę kontynuowania wychowania przedszkolnego, wypełniają do 29.02.2020 r. "Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego", którą można pobrać poniżej lub u wychowawców grup.
Data dodania: 2020-04-06 14:05:48
Data edycji: 2020-04-06 15:24:24