SPOTKANIE AUTORSKIE W BIBLIOTECE

Uczniowie klasy drugiej i trzeciej mieli  okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Pawłem Beręsewiczem.  Laureat wielu nagród i wyróżnień literackich, autor poczytnych książek dla dzieci i młodzieży. Pisarz szybko nawiązał kontakt z publicznością i zdobył sympatię młodych czytelników. W interesujący i dowcipny sposób dyskutował z dziećmi o swoich książkach. Poznaliśmy radosne okoliczności powstania utworu, posłuchaliśmy o czasochłonnym procesie twórczym i wydawniczym, poszukiwaniu dobrego redaktora, niebanalnego ilustratora i lektora oraz partnerów wspierających Pana Pawła. Na koniec upamiętniliśmy nasze spotkanie na szkolnej fotografii i życzyliśmy autorowi dalszych sukcesów literackich.

Data dodania: 2019-12-16 16:01:42
Data edycji: 2020-03-03 12:43:33