Spotkanie autorskie z Krzysztofem Pławeckim

Pani dyrektor zaprosiła uczniów klas 0-3 na „Niekrólewską wyprawę”. Przewodnikiem był sam autor Krzysztof Pławecki.

"Wszystko zaczęło się od 5-letniej siostry Hani dla której Krzysztof Pławecki chciał napisać krótką bajkę. Pisanie jednak tak bardzo wciągnęło mieszkańca Radlina, że powstała książka. I to w dodatku książka niezwykła, bo napisana w całości 16-zgłoskowcem. W trakcie spotkania  młody autor opowiedział dzieciom o tym jak powstała „Niekrólewska wyprawa” – od pomysłu aż po sam proces wydania książki. Zaprezentował także fragmenty opowieści o królu Janie i tajemniczej księdze, prezentując przy tym ciekawe ilustracje Katarzyny Winkler zachęcające do czytania." Autor „Niekrólewskiej wyprawy” zachęca do zakupu książki, która kosztuje 30 zł. Jeśli są osoby zainteresowane prosimy zgłaszać się do wychowawców klas.

Data dodania: 2019-09-28 20:28:03
Data edycji: 2019-09-28 20:42:50