SPOTKANIE Z MISTRZAMI JUDO

Dnia 26 lutego naszą szkołę odwiedzili Wicemistrzyni Świata w judo Agata Ozdoba oraz wielokrotny Mistrz Polski Jakub Wójcik. Po krótkim przedstawieniu naszych gości oraz ich osiągnięć, sportowcy zaprezentowali rozgrzewkę oraz elementy profesjonalnego treningu. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali pokaz nagradzając ich gromkimi brawami. Nasi Mistrzowie przygotowali dla publiczności niespodziankę. Każdy chętny mógł przez chwilę ,,powalczyć’ na macie. Śmiałków stawiło się wielu, wśród nich były także dziewczęta! Każda ,,walka” była bardzo emocjonująca. Na zakończenie mogliśmy podziwiać medale zdobyte podczas Mistrzostw Świata i Europy, a każdy z uczestników mógł otrzymać autograf.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przyjęcie zaproszenia i za poświęcony nam czas.

A dla wszystkich uczniów świetna informacja, od przyszłego tygodnia w naszej szkole w poniedziałki i w czwartki będą odbywać się zajęcia  judo. Więcej informacji już wkrótce:)

Data dodania: 2020-02-26 12:55:20
Data edycji: 2020-03-03 12:38:37