Świąteczny czas

Wigilia szkolna to czas pełen niezwykłej magii, uroku i radości, gdzie wszyscy czują się jak w wielkiej rodzinie. Ta atmosfera sprawia, że  nawet po latach  miło wspomina się te ciepłe chwile. W piątek uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby wspólnie pokolędować. W podniosłej atmosferze  wszyscy składali sobie  świąteczne życzenia i podzielili się opłatkiem. Potem przyszedł czas  zajadania tradycyjnych, świątecznych smakołyków. Po wyśmienitym posiłku w doskonałych nastrojach udaliśmy się na przerwę świąteczną.
Do szkoły wrócimy już w Nowym Roku 2020 w pełni sił i z nową energią do pracy i do nauki.

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

Data dodania: 2019-12-21 20:08:43