Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W piątek obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To akcja edukacyjna, która odbywa się co roku w pierwszy piątek października. Ma na celu zachęcenie do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny i niecodzienny sposób. Głównym mottem akcji jest "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają".
“Egzamin” opierał się na losach o różnym stopniu trudności. Egzaminatorami  byli uczniowie klasy IV. To oni wyłonili z naszej społeczności “Ekspertów Tabliczki Mnożenia”. Do akcji dołączyli nauczyciele i dyrekcja szkoły włączając się do wspólnej zabawy. Koordynatorem akcji była pani Aleksandra Świerad.
Data dodania: 2022-10-09 12:36:16
Data edycji: 2022-10-09 12:41:33