SZKOŁY I PRZEDSZKOLA ZAMKNIĘTE DO 26 KWIETNIA

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Premier Mateusz Morawiecki i Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski ogłosili:

"O 2 tygodnie, do 26 kwietnia przedłużamy zamknięcie szkół, wstrzymanie ruchu lotniczego, a także ruchu kolejowego międzynarodowego. Podtrzymujemy również zamknięcie granic, sanitarne kontrole na granicach i obowiązkową kwarantannę".

"Egzaminy ósmoklasisty i matury odbędą się najwcześniej w czerwcu, a nawet w drugiej połowie czerwca - Poinformujemy o planowanym terminie egzaminów co najmniej na trzy tygodnie przed jego datą"

"Na kolejne tygodnie zamknięte będą szkoły i przedszkola. Zasiłek opiekuńczy dla rodziców będzie przedłużony"

"Chciałbym podziękować wszystkim nauczycielom, którzy świadczą naukę w trybie zdalnym."

O dalszych informacjach będziemy informować na bieżąco.

Data dodania: 2020-04-09 15:58:08
Data edycji: 2020-04-09 16:04:36