Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Terminarz zajęć

ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU

 

LOGOPEDA

mgr Magdalena Baniak

czwartek 13.30 - 15.00

 

BIOFEEDBACK

zajęcia ruszą od stycznia 2018

 

INTEGRACJA SENSORYCZNA

mgr Arleta Aleksandrowicz

wtorek 17.30 - 18.15

 

ZAJĘCIA Z PSYCHOLOGIEM

mgr Małgorzata Wardziak - Białoszkiewicz

poniedziałek 14.30 - 16.05

 

ZAJĘCIA Z PEDAGOGIEM

mgr Agata Brożek

wtorek 14.30 - 15.15

 

SPOTKANIE Z KRÓLOWĄ NAUK - MATEMATYKĄ

mgr Anna Świtkowska

grupa I - GRY LOGICZNE dla klasy I-III

poniedziałek 12.25 - 13.30

 

grupa II - Z matematyką za pan brat dla klas IV - VII

poniedziałek  12.35 - 14.20

 

LABORATORIUM PRZYRODNICZE

mgr Dorota Pelc

wtorek 13.35 - 15.15

 

JĘZYK ANGIELSKI

- mgr Aleksandra Osieka

gr. I - klasa IV  czwartek 13.35 - 14.20

gr.II - klasy V i VI poniedziałek13.35 - 14.20

gr. III - klasy VII czwartek14.30 - 15.15

 

LABORATORIUM PROGRAMOWANIA ( SCRACH - LEGO WeDo)

- Paweł Napora ( Zespół Małego Inżyniera z Wrocławia)

gr. I i II - klasy I-III  piątek 11.40 - 13.20

gr.III i IV - klasy IV-V piątek  13.35 - 15.15

gr. V i VI - klasy VI-VII piatek 15.20 - 17.00

 

wszystkie piątki prócz: 20.10.2017r., 01.12.2017r., 02.02.2018r. , 09.03.2018 r. w te dni odbędą się godzinne: 

POKAZY- NAUKOWE SHOW  - Paweł Napora ( Zespół Małego Inżyniera z Wrocławia)

godziny : klasy I-III  12.20 - 13.20

                 klasy IV-V  13.30 - 14.30

                  klasy VI-VII 14.30 - 15.30

 

PÓŁKOLONIE EKSPERYMENTALNE -

rekrutacja i terminarz w kwietniu 2018r.

 

 

 

 

 

 

 

Data dodania: 2017-09-03 23:35:30
Data edycji: 2018-12-12 23:35:52
Ilość wyświetleń: 603
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej