Trening przed biegiem na orientację

Trening przed biegiem na  orientację

Dnia 20 września 2021 r.  dwaj sympatyczni przedsytawiciele Agromeracji Wrocławskiej przeprowadzili szkolenie przygotowujące uczniów naszej szkoły do biegu na orientację , które odbędzie się 5 października w Lesie Strachocińskim, leżącym na granicy z Łanami.

Podczas szkolenia były praktyczne zadania z wykorzystaniem profesjonalnej mapki terenu naszej szkoły. Wszyscy uczniowie mieli szansę się wykazać. Uczniowie się świetnie bawili podczas nabywania wielu cennych i praktycznych umiejętności.

Umiejetność poruszania się wg mapki oraz odpowiednie zczytywanie czasu w puntach daje gwarancję nie zagubienia się w terenie oraz dodatkowo szansę na zwyciestwo podczas prawdziwego biegu na orientację.

Data dodania: 2021-09-21 08:25:17
Data edycji: 2021-09-21 21:45:48