Walentynki w naszej szkole

„Czasami lubi się kogoś za mocno. I to się nazywa miłość”

Kubuś Puchatek

Dzień 14 lutego popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby ten dzień był wyjątkowy. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego i jego opiekunów tradycyjnie zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (w większości własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanych pudełek. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code - ubrania w kolorze czerwonym i różowym.
Dzień świętego Walentego to święto, które pokazuje nam, jak bardzo ważną rzeczą w życiu człowieka jest posiadanie obok siebie drugiej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji.  Pamiętajcie jednak, aby o szacunku do drugiego człowieka i okazywaniu miłości bliskim pamiętać zawsze, nie tylko jeden dzień w roku. Okazujcie sobie nawzajem, jak bardzo wartościowymi ludźmi jesteście, a będzie żyło się Wam lepiej.

Data dodania: 2024-02-19 12:14:52
Data edycji: 2024-02-19 13:20:08