Warsztaty archeologiczne

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

mamy przyjemność podzielić się wspaniałymi wieściami! Jeden z naszych zaangażowanych rodziców postanowił podzielić się swoją pasją z młodszymi uczniami i poprowadził niezwykłe warsztaty archeologiczne dla klas 1-3! Podczas zajęć dzieci odkrywały niesamowite tajemnice przeszłości. Poznały warsztat pracy archeologa, narzędzia oraz słuchały fascynujących opowieści o dawnych cywilizacjach i ich dziedzictwie. Serdecznie dziękujemy za ciekawe doświadczenie. Zachęcamy wszystkich rodziców do wspierania takich inicjatyw, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne naszych dzieci. To niesamowite, jak wspólna pasja może inspirować i kształtować przyszłe pokolenia!

Data dodania: 2024-01-14 13:44:10
Data edycji: 2024-01-14 13:55:11