Warsztaty chemiczne

Po raz kolejny klasa ósma uczestniczyła w warsztatach chemicznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Było to fascynujące doświadczenie edukacyjne. Uczniowie mieli okazję poznać świat chemii w praktyce, pod okiem doświadczonych naukowców. W trakcie wizyty uczestniczyli w różnorodnych eksperymentach, które pokazywały im zasady i zastosowania chemii w życiu codziennym. Od reakcji chemicznych po analizę substancji, każde doświadczenie było nie tylko pouczające, ale również ekscytujące. Dzięki tej wizycie uczniowie zyskali nową wiedzę, ale także zainteresowanie nauką, które może rozwijać się w przyszłości. Uniwersytet Wrocławski okazał się doskonałym miejscem do inspirującej podróży po świecie chemii dla młodych umysłów.

Data dodania: 2024-03-21 11:06:44
Data edycji: 2024-03-21 19:37:57