WITAJ SZKOŁO!

Pierwszego września 2020 roku po nauce zdalnej i wakacjach rozpoczęliśmy Rok Szkolny 2020/2021. Wracamy  do prowadzenia tradycyjnych lekcji, ale będzie się to wiązało z wieloma obostrzeniami.

Ministerstwo Edukacji Narodowej, we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektorem Sanitarnym, przygotowało szczegółowe wytyczne sanitarne dla szkół i placówek. Zostały w nich określone zalecenia związane m.in. z: organizacją zajęć w szkole, wydawaniem posiłków, higieną, czyszczeniem, dezynfekcją pomieszczeń i powierzchni, postępowaniem w przypadku podejrzenia zakażenia u uczniów i pracowników szkoły.

Jednym z elementów kampanii informacyjnej jest spot informacyjny przygotowany przez Telewizję Polską.

Data dodania: 2020-09-07 17:22:45
Data edycji: 2020-09-07 17:46:35