WROCŁAWSKI BIEG SPONSOROWANY

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie,

wolontariat naszej szkoły w ramach akcji "Trzymam Formę" organizuje Wrocławski Bieg Sponsorowany (22.06.2021, godz. 8:30-12.00).
Chcemy wesprzeć  Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
Dzięki zaangażowaniu naszych kolegów i koleżanek możemy zebrać pieniądze na zakup materiałów medycznych i turnusy rehabilitacyjne dla terminalnie chorych dzieci.
Więcej informacji na https://hospicjum.wroc.pl/wroclawski-bieg-sponsorowany.

Prosimy by w dniu biegu uczniowie byli ubrani na sportowo i mieli ze sobą wodę do picia.

W dniu 22 czerwca każdy biegacz wróci do domu z określoną ilością pieczątek (1 pieczątka = 1 kółko).
W dniach 23-25 czerwca - sponsor przekazuje pieniądze biegaczowi, a biegacz wychowawcy (w przedszkolu sponsor przekazuje pieniądze bezpośrednio wychowawcy).
Następnie cała zebrana kwota zostaje przekazana na konto fundacji.

Im więcej chętnych, tym więcej osób dostanie wsparcie, liczy się każda złotówka.

ZAPRASZAMY,
Wolontariat Szkolny