Zabawa andrzejkowa

W minionym tygodniu w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa integrująca uczniów klas IV-VIII. W tym dniu na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, prócz zabaw przy muzyce serwowanej przez profesjonalnego DJa, czekało na uczniów wiele atrakcji, m.in. zabawy, które były prowadzone przez wodzireja. W bufecie zorganizowanym przez Janka z klasy V można było kupić pyszne ciasto, naleśniki i napoje. Samorząd Uczniowski przygotował także liczne wróżby, dzięki którym uczestnicy mogli sprawdzić, jakie imię będzie nosiła przyszła wybranka lub wybranek ich serca. Katalog wróżb był bogaty, każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego.

Tego dnia było mnóstwo zabawy, radości oraz śmiechu!

Data dodania: 2021-11-18 13:15:13
Data edycji: 2021-11-18 13:32:23